Předpověď počasí - Malá Morávka

Přinášíme Vám předpověď počasí na 5 dní v obci Malá Morávka.

Dnes
27. 9.
Zataženo, odpoledne polojasno. Teploty 7/17 °C.
Zataženo, odpoledne polojasno. Teploty 7/17 °C.
Pondělí
28. 9.
Slunečno. Teploty 9/18 °C.
Slunečno. Teploty 9/18 °C.
Úterý
29. 9.
Slunečno. Teploty 10/19 °C.
Slunečno. Teploty 10/19 °C.
Středa
30. 9.
Slunečno. Teploty 9/19 °C.
Slunečno. Teploty 9/19 °C.
Čtvrtek
1. 10.
Slunečno. Teploty 10/18 °C.
Slunečno. Teploty 10/18 °C.
Pátek
2. 10.
Polojasno, odpoledne více oblačnosti. Teploty 10/17 °C.
Polojasno, odpoledne více oblačnosti. Teploty 10/17 °C.
Sobota
3. 10.
Slunečno. Teploty 9/18 °C.
Slunečno. Teploty 9/18 °C.
Dnes
4. 10.
Slunečno, večer více oblačnosti. Teploty 9/18 °C.
Slunečno, večer více oblačnosti. Teploty 9/18 °C.
Pondělí
5. 10.
Polojasno, odpoledne a večer zataženo. Teploty 9/16 °C.
Polojasno, odpoledne a večer zataženo. Teploty 9/16 °C.
Úterý
6. 10.
Polojasno, odpoledne více oblačnosti. Teploty 9/15 °C.
Polojasno, odpoledne více oblačnosti. Teploty 9/15 °C.

Místa - Malá Morávka

Lípa u bývalé pily

Lípa u bývalé pily

Pomník padlých v Malé Morávce

Malá Morávka – pomník padlých

Milník v Malé Morávce

Dvě míle do Vrbna

Přístřešek s turbínami

Malá Morávka - turbíny Müllerovy papírny

Malá Morávka

Malá Morávka

Nádraží

Malá Morávka žst.

Karlov - rozcestí

Karlov - rozcestí

Lípa v zatáčce v Horní Morávce

Lípa v zatáčce v Horní Morávce